Trička s dlouhým rukávem

rukáv

Trička s dlouhým rukávem si můžete zakoupit v každém obchodě s konfekcí. Tyto trička jsou velmi oblíbená především v zimě, někteří příznivci je ale nosí i v létě. Můžeme je dělit buď podle výstřihu, nebo podle jejich určení či podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny.

Pánská, dámská i dětská trička s dlouhým rukávem, které jsou určeny na zimní sporty, jsou většinou vyrobeny z bavlny s malým množstvím polyesteru a jejich struktura je speciálně přizpůsobena tomu, aby odolávala mrazu a přesto mohla pokožka dýchat a odvádět pot.

Trička s dlouhým rukávem online

Společenská trika s dlouhým rukávem jsou většinou vyrobeny z bavlny, polyesteru a elastanu. Jsou ušity v módních elegantních střicích a v decentních barvách. Trika s dlouhým rukávem na běžné denní nošení pak mívají na sobě nápaditý potisk.

Trička s dlouhým rukávem zdarma

Tyto i jiná trička si můžete zakoupit například u výrobců Adidas, Puma, Reebok, Replay, Armani, Horsefeatres, Nike, atp.

Hodnocení článku Trička s dlouhým rukávem: Top Články

Překlepy: eukáv dukáv fukáv tukáv rrukáv ukáv rzkáv rhkáv rjkáv rikáv ruukáv rkáv rokáv rujáv ruiáv ruoáv ruláv rumáv rukkáv ruáv rucáv rukqv rukwv ruksv rukyv rukaav rukv rukev rukác rukáf rukág rukáb rukávv ruká rukáw


Vyhledávání:


Nejzajímavější: