Dámská trička

dámská

Dámská trička, stejně jako pánská i dětská trička, sloužila v minulosti pouze jako spodní prádlo. Teprve v nedávné době se trička začala nosit jako svrchní oděv. Právě kvůli tomu se začal vyvíjet jejich design.

Kromě různých barev se objevily i obrázky, vzory a nápadité střihy. Dámská trička mohou být bez rukávů, s dlouhým nebo krátkým rukávem, na ramínka, s výstřihem nebo ke krku, atp. Na rozdíl od pánských triček bývají dámská nápaditější, odvážnější a zvýrazňují ladnou ženskou postavu.

Dámská trička online

Dámská trička můžeme rozdělit také podle stylu či způsobu využití. V obchodech si můžete zakoupit trička elegantní, sportovní, na běžné denní nošení nebo na spaní. Snad jediná událost, na kterou se stále nehodí nosit tričko je jakákoli společenská akce.

Dámská trička zdarma

Můžete si na ni ovšem vzít elegantní top, který k dámskému tričku nemá daleko. Dámská trička naleznete v jakémkoli obchodě s dámskou konfekcí. Značkové trička nabízejí například firmy Nike, Adidas, Hannah, Animal, Roxy, DC, Fox, Reebok, Puma, apod.

Hodnocení článku Dámská trička: Top Články

Tagy: Tricka Potiskem Damska Potisky Panska Vtipnym Damske Vyprodej Levna Moderni Skate Fox Puma Adidas Znackova Volcom

Překlepy: sámská eámská rámská fámská cámská xámská ddámská ámská támská dqmská dwmská dsmská dymská daamská dmská demská dánská dájská dákská dámmská dáská dámaká dámwká dámeká dámdká dámxká dámyká dámsská dámká dámzká dámsjá dámsiá dámsoá dámslá dámsmá dámskká dámsá dámscá dámskq dámskw dámsks dámsky dámskaa dámsk dámske


Vyhledávání:


Nejzajímavější: