Termotrička

termo

Termotrička jsou určena především na zimní sporty. Bývají ušity ze stoprocentního polyesteru, ale někde bývá přidáno i pár procent elastanu. Při výběru je dobré sledovat, zda mají tyto trička ploché švy, aby nikde netlačily.

Technologie, pomocí které jsou termotrička vyrobeny zaručuje, že tělo zůstane v teple a suchu. Přesto, že pěkně hřeje, také nechává pokožku dýchat a odvádí pot. Tyto trička bývají vyrobené z kvalitních materiálů, které se snadno udržují a rychle schnou.

Termotrička online

Jsou antialergení, odolávají bakteriím i plísním a nepřijímají žádné pachy. Některé modely jsou dokonce tak skvělé, že v zimě hřejí a v teplém počasí chladí. Termotrička mohou být vyrobena z vláken z karbonizovaného bambusu, který má všechny předešlé vlastnosti a ještě neškodí přírodě, jelikož se jeho vlákna přirozeně rozloží.

Termotrička zdarma

Termotrička vyrábí většina výrobců sportovního oblečení. Je to například Nike, Puma, Reebok, Adidas, Hannah, apod.

Hodnocení článku Termotrička: Top Články

Překlepy: rermo fermo germo zermo ttermo ermo dermo twrmo tsrmo tdrmo trrmo teermo trmo tirmo teemo tedmo tefmo tetmo terrmo temo terno terjo terko termmo tero termi termk terml termp termoo term


Vyhledávání:


Nejzajímavější: