Pánská trička

pánská

Pánská trička byla v minulosti určena pouze jako spodní prádlo pod svrchní oděv. Také dámská a dětská trička se nikdy na veřejnosti neukazovala. Bylo to považováno za nemravné. Až teprve v nedávné době se začaly trička barvit, potiskovat, malovat a nosit jako svrchní oblečení.

Utvořil se tak nový odvážný a velmi pohodlný styl především pro mladé. Pánské trička jsou většinou volně střižené v tmavých, nebo šedých odstínech. Najdou se ale také odvážné modely. Pánové mohou vybírat s triček bez rukávů, s krátkými nebo dlouhými rukávy, s výstřihem nebo rolákem, atp.

Pánská trička online

Trička se nejvíce hodí na sport či běžné denní nošení. Určitě nejsou vhodné na jakékoli společenské akce. Pokud pánové nesnesou košili, může se hodit alespoň polokošile. Pánská trička různých druhů a velikostí můžete nalézt v jakémkoli obchodě s pánskou konfekcí.

Pánská trička zdarma

Je to například Nike, Adidas, DC, Fox, Horsefeatrhers, Puma, Reebok, apod.

Hodnocení článku Pánská trička: Top Články

Tagy: Tricka Potiskem Damska Potisky Panska Vtipnym Damske Zluta Ruzova Znackova Bavlnena Bezova Puma Adidas Nike Skills Hardy

Překlepy: oánská lánská ppánská ánská pqnská pwnská psnská pynská paanská pnská penská pábská páhská pájská pámská pánnská páská pánaká pánwká páneká pándká pánxká pányká pánsská pánká pánzká pánsjá pánsiá pánsoá pánslá pánsmá pánskká pánsá pánscá pánskq pánskw pánsks pánsky pánskaa pánsk pánske


Vyhledávání:


Nejzajímavější: