Školní trička

školní

Školní trička si většinou nechávají vyrábět deváťáci základních škol a maturanti. Je to taková hezká vzpomínka na školní léta a všechny spolužáky. Na zadní straně trička totiž bývají napsány jména všech spolužáků.

Někdy i jejich přezdívky. Tyto trička si žáci navrhují sami a většinou se u toho pohádají nebo se rozdělí na několik táborů s rozdílným názorem a nemohou se dohodnout na kompromisu. Zepředu trička bývá vtipný potisk s obrázkem a sloganem, na zadní straně je název školy, školní rok, třída, jméno třídního učitele a všech žáku a také zde může být nějaký vtipný nápis.

Školní trička online

Ti šikovnější nebo kreativnější žáci mohou využít trička bez potisku, na které sami namalují a napíší, pro sebe i své spolužáky, vzpomínkové věty. Jako upomínkový předmět lze kromě školního trička také použít například kravaty, mikiny, polokošile, kšiltovky, šerpy, stužky, apod.

Hodnocení článku Školní trička: Top Články

Tagy: Tricka Potiskem Damska Potisky Panska Vtipnym Damske Skolni Navrhy Motivy

Překlepy: akolní wkolní ekolní dkolní xkolní ykolní sskolní kolní zkolní šjolní šiolní šoolní šlolní šmolní škkolní šolní šcolní škilní škklní škllní škplní škoolní šklní škokní škooní škopní škollní škoní školbí školhí školjí školmí školnní školí školnu školnj školnk školno školnii školn školny školne


Vyhledávání:


Nejzajímavější: